Mikrostránka na operák

Můžete mít fungující stroj na peníze UŽ ZA 1 290 KČ / MĚS. Vytvořil jsem pro Vás produkt a k němu takovou nabídku, aby svůj online business mohl rozjet opravdu každý!

Mikrostránka je mocný nástroj na cestě k dosažení Vašeho cíle. Odhaduji, že i Váš cíl je zvýšit tržby Vašeho online podnikání. Zajímá-li Vás koncept mikrostránek více, určitě si pusťte video.

 • Klikněte na tlačítko níže

  Klikněte na tlačítko "Chci mikrostránku", vyplňte údaje a odešlete požadavek

 • Obratem se Vám ozvu

  Domluvíme se, co přesně chcete, jak to chcete a jak budeme postupovat.

 • Novou mikrostránku si zamilujete

  Společně se dobereme k vysněnému cíli a vy budete svoji novou stránku milovat

To, co Vám ve skutečnosti vydělává peníze není web jako takový, ale jednoduché, konkrétní a cílené stránky - Mikrostránky. To jsou ty konverzní stránky webu, které Vám přináší 90% zisků i 90% kontaktů.
Už za 1 290 KČ / MĚS. můžete mít mikrostránku podle svých představ a začít vydělávat peníze.

A co za svoje peníze dostanete?

Můžete si vybrat ze 3 variant zakoupení mikrostránky.

Jednotlivé varianty se liší podle způsobu platby a podle zahrnutých služeb v ceně. Minimální období pro financování splátkami je 1 kalendářní rok = 12 splátek.
Cena domény a cena webhostingu nejsou započítané ve splátce. Tyto služby pro Vás zařídím zhlediska administrativy a komunikace s poskytovateli služeb.

Varianta BASIC

 • Měsíční splátky
 • Zákaznická podpora

Varianta All in One

 • Jednorázová platba
 • Vlastní administrace
 • 490 Kč/hod za správu

Pro každého z Vás budu vytvářet stránku Vám na míru! Design a funkcionalitu podle Vašich potřeb.
Součástí mikostránek jsou samozřejmě i analytické nástroje i mailingové nástroje.

Potřebujete více informací?

5 důvodů, proč mít mikrostránku

Mikrostránka (někdy označovaná jako Landing page) je nejvýdělečnější stránka Vašeho webu. Pokud víte tohle, určitě se vyplatí věnovat mikrostránkám zvláštní pozornost.

Dokonalá SEO optimalizace. Díky jednoduchosti mikrostránek (běžně 1 stránka) se velmi dobře optimalizují, protože celá stránka se věnuje pouze jednomu tématu (produktu/službě).

Vyhledávače je milují. Díky jejich jednoduchosti si mikrostránku vyhledávače rychle najdou, snadno zaindexují a velmi rádi zobrazují. Proč? Protože mikrostránka má dobré SEO, úzké téma a vyhledávače snadno poznají relevantnost vůči vyhledávacím dotazům.

Poměr cena/výkon. Za málo peněz spousta muziky. Mikrostránku pořídíte řádově za tisícovky, ale mohou Vám vygenerovat neomezené zisky! Po porovnání, komplexní weby pořídíte řádově za desítky, i stovky tisíc.

Úspěšnost online kampaní. Mikrostránka je zde v roli landing page, která má největší vliv na úspěšnost Vašich kampaní. Správně udělaná landing page dokáže značně snížit náklady na online kampaně.

Taky chci mít mikrostránku