Proč věnovat pozornost e-bookům?

E-booky jsou tu pro Vás. Jsou ZDARMA. Uvnitř e-booku najdete mé know-how. Najdete tam návody, postupy, strategie, které jsem za léta zkušeností nasbíral. Dočtete se ale také různé postřehy, uváhy a zkrátka všechno, co Vám podle mě může pomoci v online podnikání. Možná si říkáte, proč bych to dělal zadarmo. Je to jednoduché. Chci, abyste mi uvěřili, že Vám chci pomoci. Chci Vás informovat o zajímavých věcech a samozřejmě bych byl taky rád, kdybyste si ode mě koupili moje produkty a služby.

  • Hodnotný obsah a cenné rady úplně ZADARMO
  • Získáte inspiraci, jak Vaše online podnikání vylepšovat
  • Bez práce a úsilí budete informování o novinkách v oboru
Jiří Kopáček - Milionový Marketing

Mapa k milionovému pokladu

Internet je džungle. E-shopů jsou miliony. E-book Vám pomůže naučit se v tom, jak se vcítit do mysli zákazníka. Jak mu poskytnout nejjednodušší cestu k nákupu. K znázornění tužeb, pocitů a strachů zákazníka využívám jednoduché mapy k pokladu, ve kterým používám analogie s online podnikáním. Naučíte se dívat na své podnikání očima zákazníka a dokážete tak zjistit slabá místa Vašeho webu.

Nahlédněte do e-booku

Jak udělat z webu nejlepšího zaměstnance

Díky e-booku pochopíte základní principy podnikání na internetu. Po přečtení dokážete přizpůsobit svůj web i online propagaci tak, aby Vám web začal vydělávat. Pravděpodobně si uvědomíte, že většina procesů, které ve firmě máte jsou zbytečné a ty nejdůležitější naopak opomíjíte.

Nahlédněte do e-booku