Jak udělat z webu nejlepšího zaměstnance

Díky e-booku pochopíte základní principy podnikání na internetu. Po přečtení dokážete přizpůsobit svůj web i online propagaci tak, aby Vám web začal vydělávat. Pravděpodobně si uvědomíte, že většina procesů, které ve firmě máte jsou zbytečné a ty nejdůležitější naopak opomíjíte.

Co v e-booku najdete?

V e-booku popisuji úspěšně aplikované online strategie. Jsou to strategie, které jsou ověřené. Popisuji metody, postupy a techniky, které fungují, ale také vás upozorním na způsoby, které prostě nefungují a fungovat nebudou.
Důležitou částí e-booku je spojení webu s online propagací. Ukážu Vám, co je potřeba udělat před tím, než spustíte svoje kampaně a začnete za ně utrácet peníze. Je důležité, aby výdaje na kampaně byly investicí (to znamená s předpokládanou návratností) a nikoli jen utrácení peněz, protože tak se to prostě dělá.

 • Nákupní cyklus

  DDozvíte se, jakými fázemi zákazník prochází, než u Vás nakoupí. Pokud víte, jak zákazník přemýšlí, můžete mu lépe nabídnout Vaše služby a také úsporněji a efektivněji plánovat marketing!

 • Jak udělat prodejní web

  Stále dokola opakující se chyby na webech způsobují, že 97% z nich nevydělává peníze! Dozvíte se, co na webu chybět nesmí a jaké prvky kam umístit. Získáte návod, jak dostat svůj web mezi 3% úspěšných.

 • Neodolatelný obsah

  Kvalitní obsah je jediným skutečným a dlouhodobě udržitelným zdroje návštěvnosti. Zdrojem návštěvnosti, který má potenciál přeměnit návštěvníka v zákazníka. Naučíte se, jak vytvořit neodolatelný obsah a jaké nástroje používat.

 • Jak získávat návštěvnost

  TNávštěvnost Vašeho webu je klíčem k nárůstu zisků. Návštěvnost lze získávat mnoha způsoby, ale ne všechny jsou efektivní a přeměnitelné v zisky. V e-booku se dozvíte, jak získávat kvalitní návštěvnost a jak ji přeměnit v zákazníky.

 • Důležitost databáze kontaktů

  Mít kvalitní základnu kontaktů je základem každého online pondikání. Možná ale nevíte, jak databázi kontaktů získat. V e-booku najdete návod na strategie, které fungují! Datábze kontaků je hlavním předpokladem pro Váš úspěch!

Napište si o e-book
do předmětu napište název e-booku.